mapupcoming
12 Oct 2019  Rimi/Imir Scenekunst, Stavanger www.imirscenekunst.no
11 Oct 2019  Rimi/Imir Scenekunst, Stavanger www.imirscenekunst.no
16 Jun 2018  PACT Zollverein, Essen www.pact-zollverein.de
25 Sep 2011  Centre Pompidou-Metz
24 Sep 2011  Centre Pompidou-Metz
25 Aug 2011  Mladi Levi Festival, Ljubljana www.bunker.si
23 Aug 2011  Mladi Levi Festival, Ljubljana www.bunker.si
27 Jun 2010 18:00 Festival Belluard Bollwerk International, Fribourg www.belluard.ch
26 Jun 2010 20:00 Festival Belluard Bollwerk International, Fribourg www.belluard.ch
28 Feb 2010  Sadler's Wells Theatre & the Lilian Baylis Studio - London, London www.sadlerswells.com
27 Feb 2010  Sadler's Wells Theatre & the Lilian Baylis Studio - London, London www.sadlerswells.com
26 Feb 2010  Sadler's Wells Theatre & the Lilian Baylis Studio - London, London www.sadlerswells.com
23 Feb 2010  Theater Bellevue - Amsterdam, Amsterdam www.theaterbellevue.nl
22 Feb 2010  Theater Bellevue - Amsterdam, Amsterdam www.theaterbellevue.nl
12 Feb 2010  Artefact Festival, Leuven www.artefact-festival.be
17 Oct 2009  INKONST, Malmö www.inkonst.com
16 Oct 2009  INKONST, Malmö www.inkonst.com
28 Sep 2009  Steirischer Herbst, Graz www.steirischerherbst.at
27 Sep 2009  Steirischer Herbst, Graz www.steirischerherbst.at
26 Sep 2009  Steirischer Herbst, Graz www.steirischerherbst.at
20 Sep 2009  Internationale Keuze van de Rotterdamse Schouwburg, Rotterdam www.schouwburg.rotterdam.nl
19 Sep 2009  Internationale Keuze van de Rotterdamse Schouwburg, Rotterdam www.schouwburg.rotterdam.nl
18 Sep 2009  Internationale Keuze van de Rotterdamse Schouwburg, Rotterdam www.schouwburg.rotterdam.nl
14 Jun 2009  Haus der Kulturen der Welt, Berlin www.hkw.de
13 Jun 2009  Haus der Kulturen der Welt, Berlin www.hkw.de
22 Apr 2009  Teaterhuset Avantgarden, Trondheim www.avantgarden.no
21 Apr 2009  Teaterhuset Avantgarden, Trondheim www.avantgarden.no
18 Apr 2009  TUPP-Uppsala Stadsteater, Uppsala www.uppsalastadsteater.se
17 Apr 2009  Black Box Teater, Oslo www.blackbox.no
16 Apr 2009  Black Box Teater, Oslo www.blackbox.no
20 Mar 2009  Mercat de les Flors, Barcelona mercatflors.cat
19 Mar 2009  Mercat de les Flors, Barcelona mercatflors.cat
7 Feb 2009  Kaaitheater, Brussel www.kaaitheater.be
6 Feb 2009  Kaaitheater, Brussel www.kaaitheater.be
5 Feb 2009  Kaaitheater, Brussel www.kaaitheater.be
9 Jan 2009  Netwerk / centrum voor hedendaagse kunst, Aalst www.netwerk-art.be
30 Nov 2008  Buda Kunstencentrum, Kortrijk www.budakortrijk.be
21 Nov 2008  STUK, Leuven www.stuk.be
20 Nov 2008  STUK, Leuven www.stuk.be
7 Nov 2008  Rådstua Teaterhus, Tromsø
1 Nov 2008  BIT Teatergarasjen, Bergen www.bit-teatergarasjen.no
31 Oct 2008  BIT Teatergarasjen, Bergen www.bit-teatergarasjen.no
19 Oct 2008  l'animal, Gerona [lecture and presentation]
18 Oct 2008  l'animal, Gerona [lecture and presentation]
17 Oct 2008  l'animal, Gerona [lecture and presentation]
16 Oct 2008  l'animal, Gerona [lecture and presentation]
15 Oct 2008  l'animal, Gerona [lecture and presentation]
14 Oct 2008  l'animal, Gerona [lecture and presentation]
22 Aug 2008  Göteborgs Dans & Teater Festival, Göteborg www.festival.goteborg.se
24 May 2008  Kunstencentrum Vooruit, Gent www.vooruit.be
23 May 2008  Kunstencentrum Vooruit, Gent www.vooruit.be
22 May 2008  Kunstencentrum Vooruit, Gent [première]www.vooruit.be